EPS joukkueet ja vastuuvalmentajat kaudelle 2019-2020

EPS A

Vastuuvalmentaja Sami Kölhi – 044 951 9603, elcapitanokolhi@gmail.com

EPS C

Vastuuvalmentaja Ari Siikanen – 040 833 5728, apsiikanen@live.com

EPS C2

Vastuuvalmentaja ilmoitetaan myöhemmin. Tiedustelut Eemeli Mäkinen 040 062 2570, eemeli.makinen@kiekko-espoo.com

EPS D1

Vastuuvalmentaja Timo Winqvist – 050 354 5227, timo.winqvist@epshockey.com

EPS D2

Vastuuvalmentaja Timo Saavalainen – 040 555 5752, saavalainen.timo@gmail.com

EPS E1

Vastuuvalmentaja Kaj Wicht – 045 208 1118, kaj.wicht@kolumbus.fi

EPS E2

Vastuuvalmentaja Antti Vuorela – 040 726 8840, antti.vuorela@netti.fi

EPS F1

Vastuuvalmentaja Mikko Auvinen – 050 320 5515, mikko.auvinen@gmail.com

EPS F2

Vastuuvalmentaja Camilo Miettinen – 040 055 1525, camilomiettinen@gmail.com

EPS G1

Vastuuvalmentaja ilmoitetaan myöhemmin. Tiedustelut Lennu Kämppi 044 556 5399, lennu.kamppi@kiekko-espoo.com

MAALIVAHDIT

Maalivahtivastaava Rolf von Hedenberg. Tiedustelut rofa@kiekko-espoo.com 044 971 9971

 

Saattaisit myös pitää näistä